PREMIUM - 5 KOMOROVÝ SYSTÉM


Premium je 5 komorový profil so šírkou 70 mm, ktorý zabezpečuje dokonalú tepelnú izoláciu, čo sa prejaví v znížení nákladov na kúrenie. Okná Premium sú zložené z profilu REHAU s prienikom tepla 1,1W/m2K a skla s prienikom tepla 1,1W/m2K.


Vzhľad profilov PREMIUM je z exteriéru hranatého tvaru s 15° zošikmením a z interiéru jemne zaobleného. Má charakteristicky hladký povrch, ktorý odpudzuje špinu a tým je čistenie jednoduchšie. Okná majú silikónové tesnenia, ktoré zachytávajú prach, prievan a vodu a tým vytvárajú príjemnú obytnú klímu.


Každé okno môže byť nadštandardne vybavené rôznymi doplnkami podľa požiadaviek klienta (napr. ornamentové sklo, protihlukové sklo, bezpečnostné sklo, rôzne typy kľučiek, mriežky atď.). Viac informácii v našich predajniach.


Okná z firmy IZOTERM s.r.o. sú charakteristické optimálnym programom vetrania (ventilácia, mikroventilácia), aby sa zabránilo tvorbe nežiaducich mikroorganizmov (plesne).


Mikroventilácia je poloha vetrania, tzv. špárové nožnice:

  • Jednoduché a ľahké pri ovládaní
  • Pri preradení do sklopnej polohy sa krídlo pri 45° v závislosti od veľkosti vyklopí cca 10 - 13mm
  • Kompletná funkcia v nožniciach - žiadny prídavný diel
  • Žiadne dodatočné nastavovanie
  • Protiprievanová poistka je v štandardnom prevedení Okná sa vyrábajú aj v jednostrannej laminácií v rôznych odtieňoch farieb podobných drevu -zlatý dub, mahagón, dub, palisander, dub bahenný.